giełda samochodowa mysłowice

Przeczytaj wiadomości na temat giełda samochodowa mysłowice. Znajdziesz tutaj wiadomości o giełda samochodowa mysłowice. Przeczytaj artykuły o giełda samochodowa mysłowice


 • Prawdziwa wojna rozgorzała o kontrolę nad europejskimi giełdami papierów wartościowych. Na razie zanosi się na dużą wygraną Arabów z Kataru i Dubaju. Ale stara się z nimi walczyć jeszcze fundusz Temasek z Singapuru. Broni nie składają też Amerykanie.
 • Każdy może chronić dziką przyrodę
  Ostatniego dnia sierpnia zakończyła się akcja DZIENNIKA i międzynarodowej organizacji ekologicznej WWF. "Zachęcaliśmy czytelników do wskazywania gatunków oraz miejsc, które powinniśmy zachować dla przyszłych pokoleń. Głosowanie trwało miesiąc, w ciągu którego wybraliśmy 10 najcenniejszych zwierząt i krajobrazów" - pisze DZIENNIK.
 • MATT DAMON is Jason Bourne in the espionage thriller that takes Bourne back home: "The Bourne Ultimatum". Ultimatum Bourne'a Foto: UIP
  "Ultimatum Bourne’a", dopełnienie filmowej trylogii o superszpiegu bez tożsamości, to nie tylko świetny kawałek szpiegowskiej sensacji. Celem gry jest odzyskanie utraconej duszy współczesnego kina akcji.
 • Gospodarka USA przeżywa trudne chwile. Kurs dolara spadł do rekordowo niskiego poziomu. Inwestorzy pozbywają się tej waluty w obawie przed wzrostem cen w Stanach. Boją się, że dzisiejszy dolar nie będzie wart tyle samo, co jutrzejszy. Panikę zapoczątkował szef banku centralnego USA, który obniżył wczoraj Amerykanom stopy procentowe. A to na pewno wpłynie na inflację w USA.
 • Man Running Along Highway --- Image by ? John Christenson/zefa/Corbis
  Mitsubishi poważnie zbroi się do show na własnym podwórku. Już pod koniec października japońska marka rozgrzeje świat motoryzacji. Oto jej trzy rewolucyjne prototypy - jeden to sportowiec na prąd, następny jest inteligentną limuzyną, ostatniego poznaliśmy we Frankfurcie.
 • Było jak w amerykańskich filmach: samochodowy pościg i strzały w opony. Tak wyglądało zatrzymanie łódzkiego handlarza narkotyków, który zaopatrywał w kokainę - aresztowanego w lipcu - byłego doradcę do spraw sportu prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
 • Zachciało mu się piruetów. Kompletnie pijany łyżwiarz figurowy Maksym Stawijski spowodował wypadek samochodowy, w którym zginęła jedna osoba, a dwie zostały ciężko ranne. Bułgarskiemu sportowcowi grozi nawet 10 lat więzienia.
 • C42 - czyli C jak Citroen, a 42 jak numer budynku na Polach Elizejskich. Francuska marka otworzyła właśnie niezwykły salon w jednym z najsłynniejszych miejsc świata. Od parteru po dach pełno tam citroenów…
 • Złoty umocni się, ceny obligacji wzrosną, giełda pójdzie w górę - to najważniejsze prognozy ekonomistów na najbliższe miesiące. Specjaliści dodają jednak, że hossa utrzyma się tylko pod warunkiem, że Platforma od razu zreformuje finanse publiczne i ograniczy wydatki socjalne. A to będzie trudne w koalicji z PSL i przy sprzeciwie prezydenta.
 • W Tokio rozpoczęło się wielka motoryzacyjna impreza. Już 40. raz Japończycy chwalą się swoimi pomysłami na samochody. Niektóre z nich są komiczne, bez szans na produkcję, a inne trzeba brać na poważnie. Oto kilka jeszcze gorących nowości z dalekiej stolicy Japonii…
 • Wczorajsza publikacja DZIENNIKA, który opisał, jak szef PSL reklamuje Toyotę, wywołała burzę. Waldemara Pawlaka, który wziął udział w reklamie, krytykuje nawet Platforma Obywatelska.
 • W minionych pięciu dekadach Toyota brała udział w wielu mistrzostwach rajdowych i wyścigowych, na ogół odnosząc w nich liczące się sukcesy. Oto pół wieku ciekawej historii. Zapraszamy do lektury...
 • Gdy się rusza, czuje się, jakby go przygniatało sto ton. Pan Stanisław z Łodzi jeszcze nie może uwierzyć w to, co go spotkało. Został postrzelony przez policjantów i cudem przeżył, trafiony w płuca. "Najbardziej boli mnie to, że nie usłyszałem nawet jednego słowa <przepraszam> ze strony policji" - mówi "Faktowi" mężczyzna.
 • Strzelanie, mordy i krew - na tym opiera się większość gier komputerowych. A bawią się nimi przede wszystkim nasze dzieci. Przed jakimi tytułami trzeba je strzec? Listę takich gier opublikował portal Yahoo!Games - pisze DZIENNIK.
 • Wojciech Dymkowski jest współtwórcą portalu internetowego efez.eu. Poświęcony on jest elastycznym formom zatrudnienia. Jak doszło do uruchomienia tego portalu i co tam można znaleźć?
 • Doda nie jest już sama
  Mimo że jest piękna i młoda, jest kobietą po przejściach. Doda potrzebuje teraz bardziej niż kiedykolwiek ciepła i silnego męskiego ramienia. I wszystko wskazuje na to, że w końcu znalazła mężczyznę, na którym może polegać. "Fakt" zauważył ją na spotkaniu z Rinke Rooyensem, jednym z najbardziej znanych polskich producentów telewizyjnych. Okazywali sobie wiele czułości. Zbyt wiele, jak na zwykłych znajomych.
 • Szybkie motocykle, piękne samochody i jeszcze piękniejsze modelki. Tak wygląda gorąca impreza na północy Italii. Zapraszamy na salon samochodowy w Bolonii…
 • Rok więzienia w zawieszeniu na trzy lata - to wyrok sądu w Częstochowie dla Agnieszki Dziewońskiej, żony tragicznie zmarłego w 2005 roku Arkadiusza Gołasia. To ona spowodowała wypadek samochodowy, w którym zginął siatkarz. Kobieta dobrowolnie poddała się karze - podaje radio RMF FM.
 • Ponoć w ruinach Pompei odkryto graffiti, którego autor narzekał na młodzież i wzdychał za starymi, dobrymi czasami. Dziś też świat stacza się ku gorszemu, a powiedzenie to jest szczególnie aktualne w odniesieniu do elektronicznej przestępczości i bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni. O tym, czego należy się bać w internecie, pisze dzisiejszy DZIENNIK.